جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

گریپ بدمینتون

  گریپ اصطلاحا به پوششی گفته می شود که روی قسمت چوبی دسته بدمینتون را می پوشاند و برای راحتی دست هنگام گرفتن راکت بکار میرود . اندازه گریپ هر راکت با حرف اختصاری G به روی راکت نوشته میشود مثلا G3 که هرچه این رقم بالاتر برود اندازه گریپ بزرگتر میشود و بسته به بزرگی دست بازیکن می توان از شماره های بالاتر و یا از ۲ یا چند گریپ همزمان استفاده کرد.

  گریپ بدمیننتون

  گریپ ها به دو نوع حوله ای و چرمی(پلاستیکی) تقسیم می شوند و با توجه به علاقه و یا میزان عرق دست بازیکنان به بازار عرضه می شوند. ولی بیشترین تنوع و محبوبیت را گریپ های چرم مصنوعی به خود اختصاص داده اند.

  در ایران بیشتریت تنوع مربوط به گریپ مارک کاراکال است که چسبندگی و ضخامت بالایی را به دسته راکت ما می بخشد ولی گریپ های یونکس باز هم در این بخش دارای دوام بسیار بیشتری هستند .

  نوع بستن گریپ:

  برای بستن گریپ باید    ۱. ابتدا گریپ را باز کرده و  گریپ را در دست راستمان گرفته و راکت را در دست چپ  ۲. از انتهای راکت ، از چپ به راست اقدام به بستن گریپ با همپوشانی مناسب تا ابتدای مخروط پلاستیکی بکنیم  ۳. انتهای گریپ را بریده و نازک میکنیم  ۴. در آخر برای باز نشدن گریپ ، چند دور چسب به دور آن می چسبانیم

  گریپ بدمیننتون

  منبع عشق بدمینتون

   


  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 10 تير 1394
  منبع
  برچسب ها : گریپ ,راکت ,بستن ,بدمینتون ,بستن گریپ ,اندازه گریپ ,
  گریپ بدمینتون

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر