خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

گریپ بدمینتون

  گریپ اصطلاحا به پوششی گفته می شود که روی قسمت چوبی دسته بدمینتون را می پوشاند و برای راحتی دست هنگام گرفتن راکت بکار میرود . اندازه گریپ هر راکت با حرف اختصاری G به روی راکت نوشته میشود مثلا G3 که هرچه این رقم بالاتر برود اندازه گریپ بزرگتر میشود و بسته به بزرگی دست بازیکن می توان از شماره های بالاتر و یا از ۲ یا چند گریپ همزمان استفاده کرد.

  گریپ بدمیننتون

  گریپ ها به دو نوع حوله ای و چرمی(پلاستیکی) تقسیم می شوند و با توجه به علاقه و یا میزان عرق دست بازیکنان به بازار عرضه می شوند. ولی بیشترین تنوع و محبوبیت را گریپ های چرم مصنوعی به خود اختصاص داده اند.

  در ایران بیشتریت تنوع مربوط به گریپ مارک کاراکال است که چسبندگی و ضخامت بالایی را به دسته راکت ما می بخشد ولی گریپ های یونکس باز هم در این بخش دارای دوام بسیار بیشتری هستند .

  نوع بستن گریپ:

  برای بستن گریپ باید    ۱. ابتدا گریپ را باز کرده و  گریپ را در دست راستمان گرفته و راکت را در دست چپ  ۲. از انتهای راکت ، از چپ به راست اقدام به بستن گریپ با همپوشانی مناسب تا ابتدای مخروط پلاستیکی بکنیم  ۳. انتهای گریپ را بریده و نازک میکنیم  ۴. در آخر برای باز نشدن گریپ ، چند دور چسب به دور آن می چسبانیم

  گریپ بدمیننتون

  منبع عشق بدمینتون

   


  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : گریپ ,راکت ,بستن ,بستن گریپ ,اندازه گریپ ,
  گریپ بدمینتون

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر